Ana sayfa

Goldstone Packaging Jiaxing Co.,Ltd

Çin Goldstone Packaging Jiaxing Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Goldstone Packaging Jiaxing Co.,Ltd Sertifikalar
Thank you so much for all the effect you have done for our rolls.

—— Adelaide

Yes, we just receive it and test it, your product is good. Thanks for your help!

—— Jimmy Pan

It's so good to be work with Goldstone, your team is so professional that helps me a lot.

—— Joseph Gordon

Ben sohbet şimdi

Goldstone Packaging Jiaxing Co.,Ltd

1 2 3 4 5
Goldstone Packaging Jiaxing Co.,Ltd Goldstone Packaging Jiaxing Co.,Ltd Goldstone Packaging Jiaxing Co.,Ltd Goldstone Packaging Jiaxing Co.,Ltd Goldstone Packaging Jiaxing Co.,Ltd

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : Altın Taş
No. Çalışanları : 350~400
Yıllık satış : 50,724,637-57,971,014
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 10% - 20%
1980'lerde kuruluşundan bu yana, goldstone paketi Çin'deki en iyi ambalaj işletmelerinden biri olmuştur. Güvenlik kalitesini, bilim ve teknolojinin geliştirilmesini, daha fazla gelişme için çekirdek rekabet gücümüz olarak her zaman muhafaza ediyoruz.

Biz Japonya Fuji 11 renkli gravür baskı makinesi, FL2 laminasyon makinesi, Avrupa solventsiz laminasyon makinesi, Avrupa yüksek hızlı dilimleme makinesi, vb Goldstone paketi 100.000 Grade GMP standart modernizasyon atölye sahibi olduğu gibi uluslararası gibi yerli gelişmiş ekipmanları tanıttık, modern Ar-Ge Merkezi ve ürün kalite test merkezi. Goldstone paketi ayrıca, Amerika Oksijen iletim test cihazı, nem iletimi test cihazı, kızılötesi analizörü ve gaz kromatografı gibi uluslararası gelişmiş sofistike test ekipmanları ile donatılmıştır. Goldstone paketi, Zhejiang Eyaletindeki Zhejiang Eyaletindeki Zhejiang Eyaletindeki Marka Adı Ürünü, Zhejiang Eyaletindeki Model Paketleme Şirketi, Ulusal Mükemmel Ambalaj Markası, Ulusal Yüksek Teknoloji Şirketi, Çin'in En İyi 50 Numaralı Baskı Kuruluşu, Zhejiang Eyaletindeki Ünlü Ticari Marka ve Onur Ödülü'ne layık görülmüştür.

30 yılı aşkın bir sürede, teknik yenilik ve yeni ürün geliştirme ve araştırmalara büyük önem veriyoruz, şimdi 146 patenti elde ettik ve bu patentler arasında 22 buluş patenti elde ettik. Günümüzde müşterilerimiz sadece Danone, Nestle, Twinings, Yakult, Mars, Ferrero, Fonterra, Yoplait, Meiji, Yili, Mengniu, L'oreal gibi Çin'den değil Asya, Avustralya, Avrupa, Afrika'dan da. Unilever, Hentel vs.

İletişim bilgileri
Goldstone Packaging Jiaxing Co.,Ltd

İlgili kişi: Ms. Lily Shao

Tel: 0086-57382583798

Faks: 86-573-82583838

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)